/Nagyanyák imaközössége

A Szentháromság plébániához tartozó közösségek közül, a legidősebb korosztályhoz tartozó nőket fogja össze a Nagyanyák imaközössége, 14-16 fővel, Majoros M.Armella domonkos nővér vezetésével.

Páratlan hét szerdáján találkozunk a Károlyi házban. Nyáron 16.30-tól 18 óráig, télen 15.30-tól 17 óráig. A közösség, amint neve is mutatja, azéart szerveződött össze, hogy együtt kérjük Isten irgalmát és gondviselő segítségét unokáinkra, gyermekeinkre és egyházközségünk aktuális szándékaira. Bérmálkozókért, elsőáldozókért, katekumenekért, katolikus oktatási intézményekben folyó eredményes nevelésért, stb… A közösség tagjai Bibliaolvasással, egyéb lelki olvasmány közös megbeszélésével, saját lelki előrehaladásukon is munkálkodnak Armella nővér irányítása mellett. A megbeszélt imaszándékokat mindenki szívében hordozza a találkozásokon túl is, kérve a Szűzanya és Szent Anna közbenjárását Isten színe előtt. Közösségünk nyitott, bárkit szívesen fogadunk, aki hisz a közös ima erejében.

Benyhe Jánosné (Margitka)

Módosítás dátuma: 2012. június 02.