/Hivatali idő, elérhetőség

||2  Szent István Király Plébánia

Szent István tér 4.|| || || Irodai ügyfélfogadás || | Hétfő | -- | | Kedd | -- | | Szerda | _8-12 óráig | | Csütörtök | -- | | Péntek | _8-12 óráig | ||2 Telefon: +36/20-770-4344 06-62-241 491

Tisztelt rászorulók!
Minden hónap negyedik péntekén egyházunk szeretet szolgálatának helyi csoportja fogadóórát tart a szentmise előtt egy órával a közösségi teremben.
Pénteken, téli időszámításban 17:00 órakor; nyári időszámításban 19:00 órakor kezdődnek a szentmisék. Előtte egy órával szeretettel várunk minden érdeklődőt a közösségi termünkben!
A rászorulókat arra kérjük, hogy ebben az időben keressék fel a Karitász szolgálatot, mert érdemben ekkor tudnak foglalkozni problémáikkal. Erre más időpontokban sajnos nem lesz lehetőségük. Megértésüket köszönjük!

//Email:

Módosítás dátuma: 2017. február 24.